ŁÓW

Wil3 Szlak - ŁÓW

Gra paragrafowa „Łów” poświęcona jest akcji rozbicia kieleckiego więzienia w 1945 r. przez żołnierzy gen. bryg. (wtedy kapitana) Antoniego Hedy „Szarego”. Gra przeznaczona jest dla indywidualnych graczy i jest dostępna jest online za pośrednictwem PC i urządzeń mobilnych. Rozgrywka zajmuje do ok. 40 minut czasu.

Gracz dokonując wyborów, decyduje czy o akcji rozbicia więzienia dojdzie, czy nie dojdzie. A jeśli dojdzie, to czy zrealizowana zostanie ona w oparciu o plan zgodny z historycznym, czy też według innej koncepcji.

Gra znajduje się pod adresem low.wil3szlak.pl

45_2_3

Gra jest opublikowana na otwartej licencji i jeśli masz pomysł jak ją udoskonalić – skorzystaj śmiało z plików które możesz pobrać łów. Do zaprojektowania gry użyte zostało narzędzie pod nazwą ChoiceScript, które znacząco ułatwi Ci wprowadzanie modyfikacji. Jeśli uda Ci się udoskonalić „Łów” – koniecznie daj nam znać via e-mail: wil3szlak[w]wil3szlak.pl. Z radością opublikujemy Twoją wersję na stronie projektu Wil3 Szlak. Aby rozpocząć pracę, pobrany plik najpierw rozpakuj.

A jeśli coś nie działa, działa inaczej niż powinno albo po prostu chciałbyś do nas napisać – odezwij się via e-mail: wil3szlak[w]wil3szlak.pl.

36